Mehmet Ali YETGİN
Mehmet Ali YETGİNAdministrerende direktør
Speaks: English, Turkish
Mob : +90 532 431 52 89
m.ali@besthome.com.tr
Whatsapp Viber
Anna Larina
Anna LarinaSalgs direktør
Snakker: Engelsk, Tyrkisk, Latvisk, Fransk, Russisk
Mob : +90 530 547 44 15
anna@besthome.com.tr
Whatsapp Viber

Vårt team vil blu veldig glade for å treffe deg.

Kontakt Oss
Kontakt Oss

Vårt team

Salih Sezen
Salih SezenSystemansvarlig
Snakker: Tyrkisk, Engelsk
Mob : +90 532 168 49 94
salih@besthome.com.tr
Neval Onac
Neval OnacRegnskap
Snakker: Engelsk, Tyrkisk
Mob :+90 530 314 46 90
neval@besthome.com.tr
Mehmet Vural
Mehmet VuralSalgs-sjef
Snakker: Engelsk, Tyrkisk, Dutch
Mob :+90 532 340 8821
mehmet.vural@besthome.com.tr
Shafie Shafiei
Shafie ShafieiSalgs-sjef
Snakker: Engelsk, Tyrkisk, Farsi
Mob : +90 536 690 59 53
shafiei@besthome.com.tr
Gülden Ay
Gülden AyArkitekt
Snakker: Engelsk, Tyrkisk
Mob : +90 532 506 58 78
m.guldenay@gmail.com
Adem Sönmez
Adem SönmezIT-sjef
Snakker: Engelsk, Tyrkisk
Mob :+90 530 314 46 91
adem@besthome.com.tr
Yunus Yılmaz
Yunus YılmazRegnskap
Snakker: Engelsk, Tyrkisk
Mob : +90 536 322 07 15
yunus@besthome.com.tr
Semiha Uyar
Semiha UyarSekretær
Snakker: Engelsk, Tyrkisk
Mob :+90 507 177 07 24
semiha@besthome.com.tr

Our Representitives

Kari Løken
Kari Løken BestHome Sandefjord
Mob.: 997 32 085
Rolf Arild Mathisen
Rolf Arild MathisenBestHome Bodø
Mob.: 918 29 670
Per Kristian Stai
Per Kristian StaiBestHome Indre Østlandet
Mob.: 913 72 757
Alf Inge Fjelde
Alf Inge FjeldeBestHome Vestlandet
Mob.: 928 48 048
Wigdis Solberg
Wigdis SolbergBestHome Horten
Mob.: 917 82 380